Föremål som liknar carborundumetsning signerad
8390 Carborundumets..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 april 2024
9320 Carborundumets..
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
7066 Carborundumets..
Såld: 450 kr
Såldes den 11 december 2023
6028 Carborundumets..
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 november 2023
3151 Carborundumets..
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
8219 Carborundumets..
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juli 2023
8066 Carborundumets..
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2023
5105 Carborundumets..
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 mars 2023
5106 Carborundumets..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 mars 2023